Jak urozmaicić swoje życie erotyczne?

Trudno sobie uświadomić, że nagłe porywy namiętności oraz upojne chwile, zaczęły ustępować miejsca rutynie. Nie mniej jednak, wiele par staje przed problemem, kiedy wzbudzenie w sobie pożądania staję się coraz trudniejsze. Bardzo często staje się to przyczyną niezadowolenia partnerów, które może prowadzić do problemów w związku.

Urozmaicenie swojego życia erotycznegoJeśli wspólnie z partnerem dojdziecie do wniosku, że wasze życie erotyczne zaczyna być nużące, warto zastanowić się nad rozwiązaniem tego problemu. Przede wszystkim, nie bójcie się rozmowy ze swoim partnerem.

Seks jest ważnym elementem związku, dlatego rozmowa o ewentualnych problemach w sypialni jest często potrzebna. Jeżeli oboje poczujecie chęć zmiany w waszym życiu erotycznym, zachęcamy do zapoznania się z kilkoma naszymi poradami, które pomogą wam w urozmaiceniu życia seksualnego.

1. Nowe otoczenie i nowe doznania – to samo łóżko, to samo miejsce, ta sama pora, ten sam schemat; to potrafi zniszczyć całą atmosferę, która podczas seksu powinna rozpalać nasze zmysły. Właśnie dlatego, zmiana otoczenia może bardzo pozytywnie wpłynąć na wasze doznania. Kto powiedział, że seks można uprawiać jedynie w sypialni? Łazienka, kuchnia, salon; ogranicza was tylko wasza fantazja!

2. Walcz ze schematem – każdego dnia powtarza się ten sam schemat. Wracacie do domu po ciężkim dniu pracy, szybka kolacja i rutynowy seks. Powtarzalność takiego schematu może zabić namiętność szybciej niż sądzicie. Dlatego też, zerwijcie ze schematem! Zaproś partnera na kolację lub spacer przy świetle księżyca, powróćcie do roli swoich kochanków, a wówczas namiętność i wzajemnie pożądanie powinny szybko wrócić.

3. Realizujcie swoje fantazje – każdy z nas posiada własne fantazje erotyczne. Często bywają one wstydliwe, jednak jeśli zdecydujecie się na szczerą rozmowę o swoich pragnieniach, możecie odkryć zupełnie nowe doznania, które z pewnością ożywią wasze życie erotyczne.

Podsumowując: szczera rozmowa z partnerem o swoich potrzebach oraz zerwanie z codziennym schematem – oto najprostsze metody, aby urozmaicić swoje życie erotyczne. Nie bójcie się eksperymentować z nowymi pozycjami oraz miejscami, a seks znów będzie dla was źródłem przyjemnych doznań.

One Response to Jak urozmaicić swoje życie erotyczne?

  1. baskaaa pisze:

    Bzykanko wszędzie tylko nie w łóżku pod kołderką ooo tak :DD to urozmaiciło nasze życie, polecamy spróbować xd mogą być miejsca publiczne (dla odważnych)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *