Jaka Dieta Na Potencję (Erekcję) Dla Mężczyzn?

Czy dieta na potencję dla mężczyzn w ogóle działa? Jeśli tak, to co w ogóle jeść, a co lepiej wyeliminować z diety? Jeśli chcesz w końcu czerpać przyjemność z seksu to zapraszam do czytania…

Czy wiecie, że coraz młodsi mężczyźni mają problemy z potencją, kiedyś nie było niczym nadzwyczajnym gdy 75 letni mężczyzna zostawał ojcem. W obecnych czasach problemy z potencją mają nawet mężczyźni przed trzydziestką.

Powodów jest wiele, nie wątpliwie czynnikiem przyczyniającym się do impotencji jest szybki i stresogenny tryb życia. Dodatkowym obciążeniem dla organizmu staje się nadwaga i niewłaściwa dieta. Dlatego jeśli zauważycie pierwsze objawy tej dosyć krępującej dolegliwości i zanim sięgniecie po Viagrę, która ma wiele skutków ubocznych bądź Permen King (lub inne tego typu specyfiki) spróbujcie zastosować dietę na potencję.

Oczywiście można tez postawić na afrodyzjaki i na kolację zajadać się owocami morza, nie są jednak stuprocentowo skuteczne i często nie działają przy poważniejszych zaburzeniach. W prawidłowo funkcjonującym organizmie naczynia krwionośne w penisie rozszerzają się i w ten sposób dochodzi do wzwodu. Większość doraźnych środków na potencję działa na zasadzie rozszerzenia wszystkich naczyń krwionośnych w organizmie, co może stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia.

Dlatego zanim sięgniecie po wszelkiego rodzaju leki i suplementy spróbujcie od zastosowania odpowiedniej diety na potencję dla mężczyzn.

Dieta Na Erekcję – Co Jeść, a Czego Unikać?

Po pierwsze postarajcie się zminimalizować, lub jeśli to możliwe wyeliminować z diety tłuszcze zwierzęce nasycone. To one bezpośrednio odpowiadają za zwężenie naczyń krwionośnych. Mają one zgubny wpływ nie tylko na aktywność seksualną lub jej całkowity brak, ale spożywane w nadmiarze prowadzą do miażdżycy i poważnych chorób serca.
Niezbędne w diecie na erekcję są kwasy wielonienasycone z grupy Omega3.

Dieta na erekcję dla mężczyznPolecam zastąpić mięso tłuste zwierzęce rybami morskimi, które są najbogatszym źródłem tych kwasów. Do przygotowania potraw stosujcie olej sojowy, owoce morza jednak w miarę możliwości (jeśli ich nie lubicie możecie z powodzeniem zastąpić je rybami), jajka, produkty zbożowe ale nie wszystkie, dieta na potencję powinna być bogata w otręby owsiane, kasze gryczaną i pieczywo razowe. Polecam również wszystkie rodzaje orzechów i warzywa strączkowe.

Niektórzy twierdzą, że duży wpływ na problemy z potencją mają osoby nadużywające alkoholu i nałogowi palacze. Nie będę jednak nikogo namawiał do rzucania palenia i to w tak stresującej sytuacji dla każdego faceta.

Natomiast z całym przekonaniem namawiam was do diety na potencję, ponieważ sam ją wypróbowałem i stosowałem już dwukrotnie i naprawdę działa cuda, problem z impotencją zniknął już po dwóch tygodniach. Teraz jest ok, ale ryby morskie i owoce morza są stałym składnikiem mojego menu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *